Klimzaal Biover Sport Blaarmeersen Gent

Mallaury Canu en Thomas Salakenos winnen Bleau Open 2017

Op 6 mei 2017 vond de 18e editie van de Bleau Open Bouldering Sensations plaats. Mallaury Canu (FRA) bij de vrouwen en Thomas Salakenos bij de heren zijn de eindwinnaars. 

Bij de jeugd was local Wandert Vandeputte de sterkste bij de jongens. Bij de meisjes won Morgane Daele.

Uitslag Vrouwen

1
Canu
Mallaury

2
Hennecker
Clémentine

3
Hantson
Marjolein

4
Van Riet
Donna

5
Dalle
Tonia

6
Goedertier
Bieke

7
Dallemagne
Déborah

8
Renette
Els

9
Oosterlinck
Ruth

10
Van Heurck
Roxane

Uitslag Mannen

1
Salakenos
Thomas

2
Mathieu
Nicolas

2
Marechal
Benjamin

4
Vandersleyen
Olivier

5
De Meyer
Bruno

6
Van Liefferinge
Matthias

7
Lombaerts
Jeremy

8
Lebrun
Maxim

9
Collier
Tim

10
Mot
Michael

11
Vandeputte
Hannes

12
De Geyter
Simon

13
Marichal
Jonas

14
Laureyns
Tom

15
De Ruyck
Ruben

16
De Cauwer
Simon

17
Vezant
Ribin

18
Aelbrecht
Michael

19
Lambert
Pierre-Henry

20
Smet
Karel-Jan

21
Robben
Bavo

22
Fernandez Gutierrez
Felipe

23
Goedertier
Pieter

24
Willems
Glenn

25
Vande Maele
Guillaume

26
Blomme
Maarten

27
Huylebroek
Ward

28
Boghaert
Stijn

29
Dejeuneff
Nicolas

30
Steenbrugge
Xander

31
Denayer
Warre

32
Goffaert
Nathan

33
Fiers
Marijn

34
Krafcik
Martin

35
De Keyzer
Geert

36
Vanbosche
Stijn

37
Devreese
Thomas

38
Deneve
Peter

39
Luyckx
Maxim

40
Vrij
Willlem

41
Velghe
Milan

42
Vyvey
Benjamin

43
Smeyers
Felix

44
Satanek
David

45
Van Damme
Kay

46
Boone
Tomas

47
Vyvey
Thomas

48
Versteele
Dimitry

49
Claeys
Matthias

50
Brissinck
Denis

51
Devreese
Arne

52
Jonathan
Elias

53
Walraevens
Kris

54
Sabbe
Nick

55
Vandevelde
Tom

Uitslag Vrouwen jeugd

1
Daele
Morgane

2
Walreavens
Tine

3
Van De Putte
Hannah

4
Goossens
Fran

5
Cock
Camille

6
De Keyzer
Lili

7
Willems
Lucca

8
Cherlet
Stien

Uitslag Mannen jeugd

 

1
Vandeputte
Wandert

2
Duron
Victor

3
Van Duysen
Hannes

4
De Mits
Casimir

5
Goossens
Wollf

6
De Jaegher
Nicolas

7
Bouquet
Arthur

8
Brusselmans
Roman

9
Tas
Wodan

10
Van Hoorde
Valère

11
Huylebroek
Ferre

12
Geeraerts
Bram

13
De Burggrave
Rob

14
Verstraete
Jonas

15
Rogiers
Manu

16
Weyn
Miel

17
Verlinde
Sverre

18
Vrij
Korneel

19
De Bruyn
Aaron

20
Maes
Wolf